אנו מתמחים בניקוי ספות, ריפודים ושטיחים וללקוחות פרטיים ועיסקיים
ניקוי ספות 2+3 החל מ-399 ש"ח
אנו נותנים שירות ניקוי ספות בכל הארץ!
ניתן לקבל חבילות ניקיון במחיר מוזל
מחירים מיוחדים לפונים דרך האתר כולל הצעת מחיר בחינם!
לקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-970-4040

שירותי ניקוי ספות מקצועי

ניקוי ספה מבד
הספות שבבית ממוקמות, לרוב, בסלון ובחדרי המשפחה והשינה ונעשה בהן שימוש רב לאורך מרבית שעות היממה. הן מתלכלכות מאוכל, ממשקאות שנשפכים, ממגע ידיים מלוכלכות, מילדים קטנים שקופצים עליהם, מפליטות תינוקות, מלכלוך שביאים איתם בעלי חיים ועוד. מראה של ספה מלוכלכת אינו נעים כלל ועיקר. הדבר עלול לבלוט במיוחד כאשר היא נמצאת בסלון הייצוגי שאליו מגיעים כל האורחים והמבקרים. לא אחת גם נודף ריח לא נעים של שומן וזיעה מספה שהוכתמה ולא נוקתה. אחת לכמה זמן יש צורך לנקות את הספות בצורה יסודית על מנת לחדש את המראה שלהן.

שאלות ותשובות

כיצד מבצעים ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי ספות מקצועי מתבצע על ידי חברה שמתמחה בתחום. הניקוי מתבצע על עובדים מיומנים אשר יש ברשותם ציוד מתקדם. הניקוי עצמו נעשה במספר שלבים. תחילה מבצעים שאיבת אבק יסודית לכל הריפודים. השלב הבא הוא התזת חומרי ניקוי מיוחדים לריכוך שומנים ולכלוך אחר על כל השטח, ובמיוחד, על  הכתמים העקשניים. לאחר מכן משפשפים עם  מברשת רכה עד להסרת כל הכתמים. השלב הבא הוא הזרקת מים נקיים לשטיפה ושאיבת המים המלוכלכים אל תוך המכונה. לאחר מכן, מבצעים סירוק של הבד ומניחים את הריפודים לייבוש. הספות אינן נשארות ספוגות מים לאחר הניקוי בגלל שאיבת המים היסודית מהן. לכל היותר, הן נשארות לחות ומתייבשות במהירות.

מדוע כדאי לי להשתמש בשירותי ניקוי ספות מקצועי?

ספות הן פריטים יקרי ערך שאותן רוכשים מספר פעמים בודדות לאורך השנים. הן משמשות גם לנוי, ובמקרים רבים, סביבן מתאימים את יתר הפריטים בסלון. אנשים נקשרים לספות האהובות עליהן. בגלל כל אלה ומסיבות של חסכון יש צורך לנקות את הספות אחת לכמה שנים לצורך רענון או כאשר בדיהן מתלכלכים בפתאומיות. יש צורך לבצע ניקוי מקצועי, יסודי ומקיף ולא ניקוי מקומי שגורם לכך שהספה תיראה נקייה רק בחלקה. את זה עושים טוב מכל חברות מקצועיות שמתמחות בתחום. הן יודעות לבדוק את בד הספות ולהתאים את חומרי הניקוי ושיטות הניקוי המתאימות ביותר. הן, כמובן, תבצענה ניקוי יסודי שירענן את מראה הספות.

האם אני צריך להכין את הספות לניקוי?

תהליך הניקוי אורך מספר שעות והדבר תלוי במספר הספות ובמצבן. אין צורך בהכנות מיוחדות מאחר והעובדים הינם מיומנים. יש צורך לפנות מהספות את הכריות המונחות עליהן וכל חפץ אחר מקרבתן. יש להכין את החדר שיהיה פנוי מפריטים אחרים דוגמת שטיחים, שולחנות ואחרים שעלולים להתלכלך. המקום צריך להיות פנוי ונוח לעבודה. יש צורך בשקע חשמלי בחדר או בקרבת מקום. המנקים מביאים עימם את מכונת ההזרקה וציוד ניקוי נדרש אחר. יש צורך להכין מקום יבש להעמדת הריפודים הלחים לאחר ניקויים. כמובן, שיש צורך שבעל הבית או נציגו יהיה במקום לאורך כל תהליך הניקוי.

האם חברת ניקוי ספות יכולה לנקות כל סוג של בד?

קיים מבחר של ספות השונות אלו מאלו באלמנטים שונים וביניהם בסוג בד הריפוד. כל בד עלול להתלכלך מסוגי לכלוך שונים. חברת ניקוי ספות יכולה לטפל בכל סוג של בד ולנקותו. הבדים הנפוצים כיום הינם בדי עור, בדים מחומרים סינטטיים ובדים אחרים. מכונת ההזרקה יכולה לטפל ולנקות היטב בדים סינטטיים ובדי עור ולהסיר את  הכתמים מהם. יחד עם זאת, בדים סופגי כתמי שמן וכתמים אחרים הם בעיתים מעט יתר לניקוי. לא תמיד אפשר לנקות כתם עמוק בבדים מסוימים דוגמת פשתן וכותנה מבלי לפגוע בבד עצמו. מומחי החברה ידאגו לומר זאת לבעלי הספות לפני תחילת הניקוי.

האם חברת ניקוי ספות יכולה לנקות ספות עור?

חברת ניקוי ספות יכולה לנקות כל סוג בד כולל ספות עור. ניתן להבחין בעור אמיתי ובסקאי שהוא עור תעשייתי. ריפוד עור יש לנקות על בסיס שוטף באמצעות מטלית לחה ולמרוח עליו קרם מיוחד לריכוך. יחד עם זאת, לאורך זמן חודר לכלוך לנקבוביות שלו שאותו ניתן להוציא באמצעות ניקוי יסודי שנעשה על ידי חברה מקצועית. המנקים משתמשים באמצעי ניקוי שונים ומבצעים עבודתם מבלי לפגוע בבד היקר. הניקוי העמוק יוציא לחלוטין את השומן והלכלוך, ולאחר מכן, תתבצע מריחת קרם להגנה וריכוך ולשמירה על גמישותו. בסוף התהליך מורחים חומר סיליקוני להחזרת הברק ולהגנה על העור.

האם חברה לניקוי ספות יכולה להסיר כתמים קשים?

חברה מקצועית לניקוי ספות היינה בעלת ידע וניסיון רב. היא מסוגלת להתמודד עם כתמי לכלוך מגוונים הקיימים על כל ספה. במקרים רבים, יש כתמים קשים שמצטברים על הספות לאורך זמן. העובדים  המיומנים מצוידים בציוד מקצועי המסוגל לטפל בכתמים אלו ולהסירם. על הכתמים מתיזים חומרים דטרגנטים מיוחדים שמסוגלים להמיס ולרכך את המקום והלכלוך. בעזרת מברשת רכה משפשפים קלות את המקום ומסירים את הכתם. מכונת ההזרקה משלימה את העבודה על ידי הזרקת מים נקיים המהולים בחומר ניקוי ושואבת את המים המלוכלכים אל מיכל מיוחד המצוי במכונה. צריך לציין, כי במידה וקיים כתם שומני שנספג לתוך בד מסוג מסוים ועלולה להיווצר בעיה להסירו, הדבר ייאמר לפני תחילת העבודה.

כמה זמן לוקח לבצע עבודת ניקוי ספות?

עבודת הניקוי נעשית בבית הלקוח, ולרוב, אורכת מספר שעות ספורות לספה ממוצעת. הדבר תלוי בגודל הספה, בכמות הלכלוך שעליה ובמצבה. תהליך  הניקוי עצמו כולל שאיבת אבק, התזת חומרי ניקוי, שפשוף הבדים, הזרקת מים נקיים ושאיבתם, סילוק המים המלוכלכים וניקוי המקום לאחר העבודה. מומלץ לקבוע מראש למועד נוח ורצוי בימים חמים כדי שהספות תתייבשנה במהירות. בעל הבית חייב להיות נוכח בבית בעת העבודה. נוכחותו נדרשת לשם תיאומים שונים. הוא יוכל לראות במו עיניו את תהליך הניקוי ולראות את כמות הלכלוך שמצטברת במים המלוכלכים שנשאבו מהספות

מחיר ניקוי ספות לפי סוג וגודל הספה

מחירי ניקוי ספות משתנים בהתאם לעונה ועלות חומרי ניקוי
מחירון ניקוי ספות - סוג וגודל
מחיר משוער
ניקוי ספת בד 5 מושבים
360-400 ש"ח
ניקוי ספת בד 3 מושבים
250-300 ש"ח
ניקוי ספת בד דו מושבית
150-220 ש"ח
ניקוי ספת בד מושב אחד
160 ש"ח
ניקוי כורסת טלוויזיה
250 ש"ח
ניקוי ספת עור 5 מושבים
480-550 ש"ח
ניקוי ספת עור 3 מושבים
320 ש"ח
ניקוי ספת עור 2 מושבים
250 ש"ח
סוגים שונים של ספות
ספות הן רהיטים גדולים בעלי נפח המשמשים בעיקר לישיבה בסלון בחדרי משפחה ובחדרים אחרים. רהיטים אלו חייבים להיות נוחים אבל יחד עם זאת גם נאים למראה. קיימים סוגים שונים של ספות והמגוון הרחב יכול להתאים לטעמם של רוכשים רבים. ספות מיוצרות מחומרים שונים שהנפוץ בהם הינו העץ לסוגיו. אולם, ניתן למצוא כאלו שהשלד שלהם הינו ממתכת ומחומרים אחרים. השלד מונח על רגליים מסוגים שונים. יש כאלו שהן בולטות ואחרות נסתרות. הריפודים המונחים על השלד שונים אלו מאלו בגודל, בנפח, בחומר המילוי ועוד. בדי הריפודים הינם  מגוונים, יש בדי עור, סקאי, בדים סינטטיים לסוגיהם דוגמת ג'קרד ואלקנטרה, בדי כותנה ופשתן ואריגים יוקרתיים אחרים. בדי עור מגיעים בסגנוני ריפוד שונים ביניהם: סגנון מודרני בקווים ישרים, סגנון איטלקי, סגנון אנגלי עתיק ועוד. העור משתבח עם הזמן וקל לנקותו אבל  נחשב לבד שאינו "נושם" ומשום כך, יכול לגרום להזעה. מרבית הבדים הסינטטיים מונעים חדירת מים לסיבי הבד. והינם פופולאריים בגלל שניתן לנקות אותם בקלות. יחד עם זאת, הם פחות נעימים למגע מבדי הכותנה והפשתן. בדי כותנה ופשתן אווריריים מאוד אבל החיסרון העיקרי שלהם הוא בכך שהם קולטים כתמים במהירות רבה, יחסית.

בחירת ספות נעשית על פי פרמטרים שונים. ראשית, הספה אמורה להתאים לגודל  החדר. בנוסף לכך, היא צריכה להיות מתאימה לקו העיצוב שבבית ולטעם בעליו. למחיר יש משקל חשוב בעת הרכישה. בין  השיקולים שעושים אנשים רבים נכנסים שיקולי חסכון ארוך טווח. אחד מהם מתבסס על היכולת לנקות את הריפודים על בסיס שוטף וניקוי יסודי ומקצועי ותקופתי שלהם. שיקול אחר הוא היכולת להחליף את הריפוד שמונח עליהם. על פי כל האלמנטים הללו ואחרים נוספים בוחרים את החומר ממנו עשוי שלד הספה, את סוג הריפודים ואת הבדים שעליהם הם מונחים. את צבע  הבדים וההדפסים בוחרים, כמובן, על פי הטעם אבל יש חשיבות גם למיקום הספה. אם היא ליד חלון וחשופה לשמש כדאי מאוד לבחור צבעים בהירים. כל הצבעים דוהים אבל אצל אלו הבהירים יותר הדהייה תבלוט פחות. במידה ויש ילדים וחיות מחמד הרי צבעים כהים "יקלטו" כתמים טוב יותר והם לא יבלטו יתר על המידה. שיקול חשוב נוסף הוא ניקוי הבדים. חברה מקצועית לניקוי ספות יכולה לבצע ניקוי של כל סוגי הריפודים הקיימים בשוק, וטוב לקחת נתון זה בחשבון במערכת השיקולים הקיימת.

להלן מספר דוגמאות של ספות:

ספות בד עם ריפודים בצבעים שונים, בהירים וכהים, עם הדפסים מגוונים, אווריריים, נעימים למגע ואיכותיים.
ספות עור ארוכות ונמוכות עם כריות מרופדות עור הפוך, עור מבריק, עור שאיננו מעובד ועוד. לספות עור  רבות יש מסעדי ידיים נוחים ורכים.
ספות עם משענות ראש יש עם משענות קבועות או מתכווננות. מגיעות עם מבחר בדים מכל הסוגים.
מערכות ישיבה 2+3 חלקים מבדים שונים מתאימות מאוד לחדרים מלבניים, אבל לא רק.
מערכות ישיבה 2+3 חלקים מעור בשילוב עם בד. השילוב המיוחד מוסיף רבות למראה המערכות.
מערכות ישיבה 4 חלקים מערכת גדולה המתאימה לחללים מרווחים. מספר רב של אנשים יכולים לשבת עליה בצורה מרווחת.
ספות פינתיות מתאימות לחדרים מלבניים ואחרים. ספות אלו מאפשרות ניצול מקסימאלי של שטח  החדר.
ספה ארוכה מכילה ריפוד אחד ארוך. מתאימה בעיקר לחדרי משפחה ולחדרי שינה מרווחים.
ספה מעוגלת עם עיצוב אליפטי, אלגנטי ויפה.
ספה פינתית מודולרית עם ריפודים בגדלים שונים, ביניהם מנח ריפוד ארוך המיועד להנחת רגליים פשוטות קדימה.
ספות  נפתחות ניתן להשתמש בהן לישיבה, לשכיבה ומנוחה. ספות אלו הן בעלות מנגנונים מיוחדים  המאפשרים פתיחה וסגירה מהירה. יתרונם בכך שהן ממלאות מספר פונקציות חשובות.
ספות נפתחות מתכווננות עם  מנגנונים  הנפתחים לרגליים ולמשענות ראש. קיימות ספות שנפתחות רק בחלקן, כאשר חלקים אחרים בהן נשארים קבועים.
ספות בסגנונות אלו ואחרים נוספים ניתן למצוא באתרי אינטרנט רבים. יש אפשרות להיכנס אליהם ולעיין במפרט הצמוד ליד כל אחד ואחד. ניתן לקבל הסברים טלפוניים ומומלץ להגיע אל החנות ולהתרשם מקרוב. בעת הבדיקה ניתן לקבל מידע ומושג גם על האפשרות לניקוי הספות. רכישת ספות חייבת  להיעשות לאחר סקר שוק מאחר והיא רכישה יקרה שנעשית לטווח ארוך של שנים.

ניקוי ספות בד

ניקוי ספת בד
ספות רבות מיוצרות עם ריפודים העטופים בבדים מסוגים שונים. ניתן להבחין בבדי כותנה או פשתן נעימים למגע שמגיעים במבחר צבעים והדפסים. יש בדים סינטטיים מסוגים שונים, וכן, בדי עור וסקאי. לאורך השנים  הכיסויים  הללו צוברים לכלוך וכתמים ויש צורך לנקותם בצורה יסודית ומקצועית. חברות לניקוי ספות מתמחות בעבודות ניקוי אלו ויש להן את כל התשתית המתאימה לעבודה מורכבת ועדינה כזאת. לרשות החברה עומדים עובדים מיומנים ומסורים, וכן, ציוד מתקדם הכולל מכונות להזרקת מים ושאיבתם שהינם חיוניים לניקוי ספות. בעל בית שמעוניין בניקוי מקצועי יכול להזמין שירות ישירות אל ביתו.  הניקוי עצמו אורך מספר שעות מצומצם לכל ספה ובסופו של הניקוי הספה תיראה נקייה ורעננה. תחזוקת ספה נעשית על בסיס קבוע ויש לנקותה כל אימת שמתגלה כתם. יחד עם זאת, ניקוי מקומי של כתם יכול לבלוט ורק ניקוי יסודי לכל הריפוד ייראה טוב. בנוסף לתחזוקה השוטפת מומלץ, להזמין ניקוי יסודי כאשר הריפודים מתלכלכים במפתיע, לקראת אירוע חשוב או כאשר חולפות מספר שנים. גם הספות השמורות ביותר מתלכלכות לאורך הזמן מזיעה, משומן, ממגע ידיים מלוכלכות של אנשים וילדים ועוד. בבתים בהם יש חיות מחמד השמירה המוחלטת על ניקיון הספות היא משימה כמעט בלתי אפשרית.

תהליך הניקוי מורכב מכמה שלבים. ראשית, מבצעים ניקוי אבק יסודי על  מנת לסלק אבק מצטבר, פירורי אוכל, שאריות של חטיפים וכדומה. לאחר מכן מזריקים מים מהולים בחומר על כל המשטח. דגש מיחד ניתן לכתמים בולטים. החומר והמים מרככים את האזור וממיסים המסה ראשונית את הלכלוך, השומנים, כתמי הזיעה ועוד. לאחר מכן מתחילים לשפשף את הספות באמצעות מברשת עם שערות רכות. השפשוף אינו חזק כדי לא לפגוע בסיבי הבד אבל יעיל מאוד ומסוגל לסלק כתמים עקשניים וקשים.
השלב הבא הוא השלב בו נכנסת מכונת ההזרקה והשאיבה לפעילותה העיקרית. היא מזריקה מים נקיים שחודרים לעומק הסיבים, ובמקביל, שואבת אותם עם הלכלוך שנמהל לתוכם. פעולה זאת נעשית ככל שנדרש עד לסיום ניקוי כל משטח הריפוד. במידה ועדיין מוצאים כתמים שלא הוסרו לחלוטין משפשפים פעם נוספת את המקום עד להסרתם. לאחר מכן מסרקים את  הריפודים. את  הריפודים מנקים כל אחד בנפרד ולאחר מכן מניחים אותם לייבוש. מכונת ההזרקה הינה בעלת שני מיכלים. באחד שמים את  המים הנקיים המוזרקים לריפוד ולמיכל השני נכנסים  המים  המלוכלכים. ניתן לראות לאחר הניקוי את  המים המלוכלכים ואז להבין את כמות הלכלוך  הגדולה שהייתה על  הריפוד. הניקוי מסיר את כל הכתמים למעט כתמי שומן עמוקים וכתמים אחרים שחדרו אל סיבי הבדים העמוקים של בדי פשתן וכותנה. החיסרון העיקרי של בדים אלו הוא בכך שהם סופגים כתמים במהירות. שפשוף חזק מדי עלול לפגום בהם. במקרים גבוליים אלו מידעים את  הלקוחות לגבי  הכתמים הבעייתיים  הללו. לאחר סיום עבודת הניקוי ינקו העובדים את  השטח ניקוי ראשוני. מומלץ לבצע ניקוי  יסודי לאחר שהם מפנים את  השטח.

ההכנות של הלקוח לקראת ניקוי ספות בד הן מינימאליות. הוא צריך לסלק מהספות את כל הכריות המונחות, להוציא פריטים קרובים שעלולים להפריע לעבודה ועלולים להתלכלך. לסלק שטיחים, שולחן סלון וכיוצא בזה. הוא חייב לדאוג למקור חשמל ובכל בית אין בעיה של תקעי חשמל. המקום בו נעשית עבודת הניקוי חייב להיות פנוי מכל חפץ. העובדים משתמשים במכונת הזרקה שיש לה צינורות ארוכים, וכן, מביאים איתם מברשות, מיכלי  מים, מטליות וציוד נדרש אחר. ככל  שהעבודה תתבצע בנוחות, כן, היא תהיה מהירה ויעילה יותר. מומלץ להכין מקום מסודר לייבוש חלקי הריפוד. לאחר הניקוי הם לא יהיו ספוגי מים אלא לחים. אפשר להשעין אותם על קירות, שולחנות וכיוצא בזה. בימים חמים  יהיה הייבוש מהיר מאוד. המבחן  האמיתי של תוצאות הניקוי מתגלה לאחר שהכריות והריפודים מתייבשים. כאשר הם רטובים לא ניתן תמיד לראות אם  הוא אכן מוצלח. לאחר שהכול  מתייבש ניתן להבחין במראה הרענן והנקי של כל הריפודים אלו הקבועים בתוך  הספה ואלו  הניידים  הנשלפים. מומלץ לקבל שירות מחברה מקצועית ובעלת  מוניטין. ברשותה ניסיון מצטבר שנרכש לאורך ביצוע של עשרות סוגי ספות מבדים שונים. השקעה בשירותי חברה כזאת תוכיח את עצמה לחלוטין.


ניקוי ספות עור

רבים מהאנשים רוכשים לביתם ספות עור בגלל סיבות רבות. הן נובעות מכך שהעור הוא סוג של בד איכותי חזק ומרשים היפה למראה. בנוסף, קל לנקותו ניקוי שטחי ומקומי, וכן, ניקוי יסודי ומקצועי. כך, ניתן לתחזק את ספות העור ולשמור עליהן היטב לאורך זמן. יש סוגי עור שונים דוגמת עור פרה, שור, עגל, בופאלו ונאפה. העור עובר תהליך עיבוד ארוך ומורכב ורק לאחריו הוא מופץ לצורך ריפוד. את הריפודים  המרכיבים את ספות העור מרפדים במספר שיטות והתוצאות הן מרהיבות. יש מגוון רחב של ספות עור בסגנונות שונים וכולם נאים ומשווים מראה יוקרתי לסלון. יש סגנון אנגלי עתיק, סגנון מודרני בקווים ישרים, סגנון איטלקי ועוד. יחד עם זאת, העור אינו נחשב לבד "נושם" ומשום כך ניתן להזיע עליו. את  העור כמו כל בד אחר יש לנקות על בסיס קבוע אבל יש צורך לנקותו אחת לכמה זמן ניקוי יסודי ומקצועי. ניקוי כזה נעשה על ידי חברה מקצועית שיש ברשותה עובדים מומחים בתחום, ציוד מתקדם וחומרים איכותיים.
ניקוי ריפודי עור חייב להיעשות בבית על בסיס קבוע וכל אימת שהעור מתלכלך. עור רך, למשל, מנקים על ידי אבקת כביסה, חומץ, מטליות לחות ועוד באמצעות מטלית רכה. לאחר מכן, יש לנגב עם מטלית יבשה. ניקוי כזה יכול לסלק כתמי זיעה וכתמים אחרים, אבל יש צורך לעשות שימוש בחומרים אשר אינם גורמים לנזק לעור לצבע שלו ולשכבת ההגנה. יחד עם זאת, יש קושי לשמור על ספה נקייה בניקוי השוטף ויש צורך להזמין שירות מקצועי כאשר הלכלוך נעשה רב מדי או אחת למספר שנים. שירותי ניקוי ספות עור ניתנים בבית  הלקוח על פי  הזמנה מסודרת. לקוח יכול להתקשר לחברת הניקוי ולקבל מידע ופרטים על השירות. מנהלי השירות ירצו, בראש וראשונה, לקבל פרטים על הספה כולל סוג העור ומהות  הבקשה. במקרים רבים, הם יבואו לראות את  הספה כדי לאבחן אותה, לבדוק את סוג העור ולתכנן את  העבודה. ניקוי עור דורש התייחסות מתאימה בגלל סוג הבד היקר.

ביום מתן השירות יתייצבו העובדים בשעה שנקבעה ויתחילו בניקוי. תחילה תתבצע שאיבת אבק יסודית שמטרתה הוא לשאוב את כל הלכלוך  המצטבר בין קפלי  הריפוד ובין חלקי הריפוד הצמודים אלו לאלו. שואב האבק ישאב כל פירור אוכל ושאריות של לכלוך קטן וזעיר. לאחר מכן, ייעשה שימוש בחומרים מיוחדים בהם יש מרכיבים דוחי כתמים ואבק. הלכלוך וכתמי השומן מומסים על ידי החומרים ועולים למעלה וכך קל לנקותם ולסלקם. בשלב הבא מורחים קרם מרכך מיוחד השומר על רכות  העור. לעור יש שלוש שכבות כאשר הראשונה היא העור עצמו, השנייה הצבע והשלישית הלכה החיצונית. ניקוי תוך שימוש בחומרים מתאימים וכן מריחת חומרי שימון מגנים לחלוטין על העור מפני התייבשות שמובילה לפיצוצים וסדקים. לאחר הניקוי מקבל  העור מראה רענן ונקי שנשמר לאורך זמן. ניקוי כזה מייתר רכישת ספות חדשות או אפילו ריפודן מחדש. החיסכון  הכספי הינו עצום והכספים יכולים להיות מנוצלים לדברים אחרים.
תהליך  הניקוי אורך  מספר שעות בהתאם למצב הספות ולגודלן. בעל  הבית אינו צריך להיערך לניקוי בצורה מיוחדת. מה שהוא אמור לעשות זה להכין את הספות וחלל החדר לעבודה. משמעות הדבר, סילוק כל כרית או חפץ אחר המונחים על  הספה, וכן, שטיחים, רהיטים ופרטי נוי אחרים הנמצאים במקום. צריך לקחת בחשבון שנעשה שימוש במים שעלולים להרטיב פריטים שונים. בנוסף, נדרש שטח עבודה מרווח לעובדים  המגיעים עם ציוד רב וחומרי ניקוי מגוונים. נוכחות בעל  הבית נדרשת  במקום לאורך כל שעות העובדה. הוא יוכל להיווכח במו עיניו בכמות  הלכלוך היוצאת מספת העור היקרה שלו. לאחר סיום  העובדה ינוקה השטח ניקוי ראשוני על ידי צוות הניקוי. ניקוי ספות עור הינו יסודי וכל הכתמים כולל העקשניים יוסרו לחלוטין. העובדים מתאימים את שיטת  הניקוי לעור אמיתי או עור סינטטי כך שרמת המקצועיות הינה גבוהה מאוד. מומלץ לקבל שירות מחברה מקצועית המתמחה בניקוי ספות עור וניקוי ריפודים מגוונים אחרים. היא בעלת ניסיון מצטבר שמגיע מניקוי וטיפול בריפודי עור לאורך תקופה ארוכה. מנהלי החברה ישמחו להעמיד את  הידע והניסיון שלהם לכל לקוח ותיק כחדש.
צריכים ניקוי ספות? צרו איתנו קשר לקבל הצעת מחיר היום. 055-970-4040


דף הבית טלפון