פוליש וניקיון - כל מה שאתם צריכים לדעת !

פולישהחלטתם להסתייע בשירות של חברת פוליש וניקיון? לפני הכל, חשוב שתדעו על מה בדיוק מדובר. הפוליש הוא למעשה תהליך הניקיון שמבצעים לרצפות – בבית או במשרד שלכם. את הניקיון מבצעים באמצות מגוון חומרים איכותיים, כאשר המטרה היא לגרום לרצפות להגיע למצב אידיאלי וטוב יותר, לצד נראות מרשימה. תהליך הפוליש מתבצע באופן כזה, שבו תחילה מברישים בעדינות את המרצפות בחומר הייעודי להן. ישנם חומרים רבים המתאימים לסוגי מרצפות שונים, כך שחשוב להסתייע בשירות של חברת פוליש וניקיון, אשר מתפארת בניסיון על מנת להתאים לכם את סוג הטיפול ההולם ביותר. החומרים המוברשים על המרצפות, למעשה מעניקים להן מראה נוצץ וחיוני מצד אחד, אך גם הגנה מירבית מצד שני.
 
הפוליש האקרילי
בסוג פוליש זה נעשה שימוש נרחב בעיקר במקומות ציבוריים לרבות בנייני משרדים גדולים, או מקומות בהם ישנה תנועה רבה של אנשים. חברת פוליש וניקיון המבצעת את סוג הפוליש הזה, לבטח תסביר לכם על המעלות שיש בפוליש האקרילי. מדובר על פוליש שמאט באופן משמעותי את שחיקת הרצפות שלכם, הוא מעניק להן ברק ומראה נוצץ ואפילו נמצא יעיל כמונע החלקות – כך שמדובר על בטיחות כערך עליון לעובדים או הנוכחים האחרים בשטח. לצד השימוש הנרחב שנעשה בו בבתי עסק, אפשר להשמיש אותו גם בבתים פרטיים, במיוחד בבתים עם ילדים. מדוע? הפוליש האקרילי נחשב עמיד במיוחד בפני כתמים, כך שאתם יכולים לשלול כל חשש שהרצפות בבית יוכתמו בעקבות אירועים משעשעים עם הילדים.
 
פוליש ווקס
מדובר כנראה על אחד מסוגי הפוליש הפופולאריים ביותר, המבוקשים גם על ידי משרדים גדולים וגם על ידי בתים פרטיים. בעת שתקבלו שירות של חברת פוליש וניקיון, סביר כי תקבלו המלצה על סוג פוליש זה. ראשית, הווקס הוא סוג של שעווה המגיעה למצב צבירה סמיך ומותך, שבאמצעות מיכשור טכנולוגי מתקדם, ניתן למרוח על המשטח שבחרתם. פעולת הניקוי עם הווקס מעניקה לרצפות מראה יוקרתי, מבריק ונקי.
 
פוליש קריסטל
סוג נוסף של פוליש שבו נעשה שימוש על ידי חברות הפוליש השונות, הוא פוליש קריסטל. הפוליש הזה הוא פוליש איכותי במיוחד, המעניק תוצאות לאורך זמן. דמיינו לכם רצפות בעלות מראה חיוני, נוצץ ונקי דרך קבע – הרי שמדובר על חלום של ממש. בעת שבחרתם לקבל שירות של חברת פוליש וניקיון, הרי שתבוצע עבורכם עבודה ייסודית שהיא המפתח לתוצאות של פוליש זה ובכלל. היתרון הגדול ביותר של פוליש הקריסטל, הוא העובדה כי הוא מגלה עמידות יוצאת דופן מפני שריטות שונות הנגרמות בין היתר בעקבות הזזת רהיטים מנקודה לנקודה. למרות הנראות הזוהרת של הרצפות לאחר סיום העבודה, אינכם צריכים לחשוש כלל מהחלקות על גבי הרצפה – מדובר על אפקט בלבד המעניק תחושה של ניקיון יסודי.


 

חברת פוליש וניקיון - רשימת חברות פוליש מומלצות ובדוקים על ידינו:
 

מרכז הפוליש והניקיון

טלפון - 052-215-8958

חברת מרכז הפוליש והניקיון מתמחה בשירותי ניקיון ופוליש לבניינים, בתים, דירות, משרדים וחדרי מדרגות, חברתנו מעניקה שירות מקצועי ואדיב הכולל מחירים ממש נוחים.
אנחנו החברה המובילה בישראל כבר שנים וזה בדוק!

 

חברת ניקיון מומלצת


מולטי ניקיון בתים

טלפון - 052-8044356

מולטי ניקיון בתים הינה חברה מקצועית ואיכותית ביותר, החברה בעלת מוניטין של שנים רבות בתחום הניקיון והפוליש על פי דרישת הלקוח. למולטי ניקיון בתים ניסיון רחב ומגוון בעבודות הניקיון השונות, כולל ניקיון לאחר שיפוץ, הברקה קריסטלית, פוליש למשרדים ובתים, ניקיון שטיחים ועוד..


חברת ניקיון מומלצת


ניקיון בקליק

טלפון - 0526895958

חברת ניקיון בקליק מתמחה בפוליש וניקיון בתים חדשים בכל איזור המרכז, בין הייתר חברת ניקיון בקליק נותנת שירותי הברקה קריסטלית ע"י מכונות מיוחדות שהגיעו אלינו ביבוא מיוחד בחו"ל.
השירות ניתן ע"י צוות מיומן במיוחד בעלי ניסיון רחב מעל 10 שנות ניסיון.


חברת ניקיון מומלצת


 

ניקיון מסביב לשעון

טלפון - 0546868810

חברת ניקיון מסביב לשעון מספקת שירותי ניקיון ופוליש לכל סוגי המשטחים ומתמחה בניקיון לבית, למשרד וכן בהברקות ריצפה מיוחדות. ניקיון מסביב לשעון מספקת גם שירותי ניקיון שטיחים מקיף וזאת 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. אנו מבצעים את עבודתנו במהירות, בזריזות, ותוך התמקדות בעבודה ללא פשרות.

חברת ניקיון מומלצת
 

אחים לוי ניקיון ופוליש

טלפון - 072-221-4044

חברת האחים לוי מספקת שירותי ניקיון למגזר הפרטי והעסקי, החברה המונה צוות מיומן המתמחה בניקיון בתים לאחר שיפוץ וניקיון דירות חדשות וישנות, אנחנו ניתן לכם מענה אנושי 24 שעות ומחייבים לשירות ללא פשרות.

חברת ניקיון מומלצת
דף הבית טלפון