מוכרים את הדירה בקרוב? פוליש חובה!

דירה למכירה צריכה להיות כמו כלה ביום חופתה. הכי יפה, הכי נקייה הכי מרשימה כדי שהיא לא תעמוד הרבה זמן פנויה בשוק. לשוק הנדל"ן יש חוקים משלו והרבה פעמים דירה שהיא פנויה הרבה זמן, היא דירה שמתחילים לייצר עליה סטיגמה שהיא כנראה דירה בלי מזל, שאם היא לא נמכרת כל כך הרבה זמן כנראה שהיא לא מספיק טובה, ולפעמים תתפלאו הסיבה שבגללה דירה לא נמכרת היא בגלל הרצפה. כן אנשים שבאים לקנות דירה מתרשמים מהמכלול שלה. הם מתרשמים מגודל החדרים, מהמיקום שלה, בודקים מי השכנים, איפה המרכז המסחרי הכי קרוב וגם אם הכול נפלא, וכאשר הם נכנסים לדירה הם מגלים רצפה מלאה כתמים, זה מוציא להם את כל החשק לקנות את הדירה הזאת וישר הם חושבים על זה שהם צריכים להוציא המון כסף כדי להחליף את הריצוף, כי אף אחד לא רוצה לגור בדירה עם רצפה מטונפת.

כתמים קשים של שנים- פוליש מוריד!

במהלך השנים כאשר חיים בדירה, אנשים לא שמים לב, אבל המרצפות הן המשטח הכי שמיש בבית. אנחנו הולכים עליהן, אנחנו מארחים אנשים שגם הולכים עליהן. אנחנו מעמידים עליהן פריטי ריהוט. אנחנו מזיזים עליהן שולחנות, ספות וכיסאות והרצפה היא סוג של ספוג שסופג הכול החל משריטות וסימנים וכלה בשאריות של מזון או משקאות שנשפכים על הרצפה. גם חומרי ניקוי שהשתמשתם בהם בטעות והשאירו סימנים על הרצפה, כל אלה לא עושים איתה חסד והרי לכם רצפה שאם תיקחו אותה מחוץ ללוקיישן שלה, תוכלו בטעות לחשוב שזו רצפה באיזה אתר מוזנח. ממש כך!

מוכרים מתחברים לניקיון של הדירה!

כשאנשים רוצים לקנות דירה הם תמיד מבררים מי גר קודם בדירה הזו, כי חשוב להם מאוד לרכוש דירה שגרו בה אנשים שפויים ונקיים, זה משפיע בהחלט על ההחלטה שלהם. אף אחד לא רוצה ללכת על רצפה מטונפת שמתקשרת לדמויות הזויות שחיו בדירה הזו ולכן, אם אתם רוצים לתת הרגשה טובה לקונים ולמכור את הדירה שלכם מהר הזמינו פוליש לרצפה ותראו איך הדירה שלכם כבר סולד אאוט.
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון לאחת מחברות הפוליש ולבקש מהם לבוא מיד לעשות לכם פוליש קריסטל. פוליש כזה יהפוך את הרצפה שלכם לחדשה לגמרי ומלאת ברק והדירה שלכם תימכר הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

פוליש לכל רצפה- חובה!

עבודת פוליש מורכבת מכמה שלבים במהלכם מעבירים את הרצפה כמה שלבים של ניקיון. גם שאיבה של כל שאריות לכלוך שלפעמים נכנסים לתוך החריצים וקשה מאוד להוציא אותם משם. אחרי שאיבה טובה של הלכלוך, שיערות אבק וכו' (במיוחד בבית עם בעלי חיים). ניגשים למלאכת השטיפה שכוללת שימוש במכונה גדולה ומקצועית. המכונה הזו בעזרת חומרי ניקוי ייעודים, מקרצפת את הרצפה באופן כזה שהיא לא מותירה עליה שום כתם לא ישן ולא חדש. חומרי הניקוי מותאמים לסוג הרצפה אם זה שיש, או גרניט או אבן אחרת כלשהי, וחשוב מאוד לעשות פוליש בהתאמה של חומרי הניקוי לרצפה. התפקיד של המכונה זה ללטש את כל הרצפה באופן כזה שהופך אותה למשטח חלק, בוהק ומצוחצח, פשוט תענוג לעיניים.
דירות שעברו פוליש נמכרות הרבה יותר מהר מדירות שהשאירו את הרצפה שלהן עם כתמים. אנשים לא רוצים לקנות ולגור בדירות שלא משדרות ניקיון ואסתטיקה.דף הבית טלפון