פוליש קריסטל - מבריק לכם את הרצפה

כולם שומעים אינספור המלצות על פעולת ניקיון הפוליש, אך לא כולם יודעים תמיד במה בדיוק מדובר. אחת ולתמיד: מה זה הפוליש? אם כן, הפוליש הוא הברשה, סוג של פעולת ניקיון שמטרתה בראש ובראשונה לחדש את הרצפות בבית הפרטי שלכם או בבית העסק. פעולת הניקיון מתבצעת בשלושה שלבים: ראשית מנקים, לאחר מכן מכן מברישים, ולבסוף: הברקה. פוליש קריסטל הוא אחד מסוגי הפולישים הפופולאריים ביותר, שכן הוא משרת גם את המגזר הפרטי וגם את המגזר העסקי. מעבר להתחדשות הרצפות והנראות המתקבלת מפעולת הפוליש, הרי שאתם מעניקים גם חוזק והגנה למשטחים עליהם אתם הולכים. אתם עומדים לצפות ברצפות שלכם כפי שמעולם לא צפיתם. בסוף הפעולה תזכו לרצפות נוצצות, בעלות מראה חלק ומבריק.
 

למה דווקא פוליש הקריסטל?

כאמור, ישנם שלושה סוגי פולישים, אך פוליש קריסטל נבחר כבחירה המועדפת על ידי רבים. מדוע? פוליש קריסטל בעל מעלות רבות, שפשוט הופכות אותו לחביב הקהל. ראשית, פוליש מעניק לרצפות יכולת עמידות יוצאת דופן מפני לכלוך ומפני שריטות. אם חששתם תמיד משלום הרצפות היקרות שלכם – הרי שכעת הגיע הזמן לנטרל כל חשש. מעבר לכך, לאחר פעולת ניקיון הפוליש, הרי שמלאכת ניקיון הרצפות הופכת קלה יותר שכן סמרטוט לח לעתים מספיק. כמו כן, לעתים ניתן לחשוב כי המראה הנוצץ והמבריק למעשה מסוכן ומחליק – אך תתפלאו לגלות שהנראות לא באה על חשבון הבטיחות! הרצפות, כלל לא מחליקות. לבסוף, גם אם תגררו רהיטים בחלל החדר, לא תראו סימני גרירה הודות לביצוע עבודת הפוליש.
 
השקעה לטווח הארוך
לא מעטים אלו שמתעניינים לגבי התדירות שבה יש לבצע את פעולת הפוליש. הנראות הנפלאה וחיזוק הרצפות, למעשה מעניקים לכם את האפשרות לנוע בשלווה בחלל החדר. כאשר מדובר על פוליש קריסטל, אכן מומלץ לבצע את הפעולה מעת לעת על מנת לתחזק את התוצאות הנפלאות. בעת שתחזוקת ניקיון החלל מצריכה מכם תחזוק קבוע של לפחות פעם בשבוע, הרי שאת פעולת הפוליש מספיק לבצע אחת לשנה בלבד! כך למעשה אתם זוכים בתוצאה מרהיבה הנותנת לכם מענה לטווח הארוך.
 
מסתייעים רק במומחי ניקיון אמיתיים
ישנם מקרים בהם אנשים פרטיים התפתו לבצע את עבודת הפוליש לבד, במחשבה כי הם יכולים לעשות זאת בפורמט של "עשה זאת בעצמך". זיכרו, מלאכת הניקיון ופעולת הפוליש בפרט, היא מלאכה השמורה רק לאנשי מקצוע! לא בכדי ישנם מספר סוגים שונים של פוליש, וזאת מאחר וכל סוג פוליש מתאים לסוג אחר של רצפות. בעת שתבצעו פעולת פוליש לרצפות עם חומר שאינו מתאים להן, אתם עלולים לגרום להן נזק בלתי הפיך. החלטתם לבצע פוליש קריסטל? חברות הניקיון ישמחו לסייע לכם ולהתאים לכם צוות מקצועי לביצוע הפעולה, תוך שיותאמו החומרים המתאימים ביותר בהתאם לסוג הרצפות בבית או במשרד.


 

פוליש קריסטל - רשימת חברות פוליש מומלצים ובדוקים על ידינו:
 

מרכז הפוליש והניקיון

טלפון - 052-215-8958

חברת מרכז הפוליש והניקיון מתמחה בשירותי ניקיון ופוליש לבניינים, בתים, דירות, משרדים וחדרי מדרגות, חברתנו מעניקה שירות מקצועי ואדיב הכולל מחירים ממש נוחים.
אנחנו החברה המובילה בישראל כבר שנים וזה בדוק!

 

חברת ניקיון מומלצת


מולטי ניקיון בתים

טלפון - 052-8044356

מולטי ניקיון בתים הינה חברה מקצועית ואיכותית ביותר, החברה בעלת מוניטין של שנים רבות בתחום הניקיון והפוליש על פי דרישת הלקוח. למולטי ניקיון בתים ניסיון רחב ומגוון בעבודות הניקיון השונות, כולל ניקיון לאחר שיפוץ, הברקה קריסטלית, פוליש למשרדים ובתים, ניקיון שטיחים ועוד..


חברת ניקיון מומלצת


ניקיון בקליק

טלפון - 0526895958

חברת ניקיון בקליק מתמחה בפוליש וניקיון בתים חדשים בכל איזור המרכז, בין הייתר חברת ניקיון בקליק נותנת שירותי הברקה קריסטלית ע"י מכונות מיוחדות שהגיעו אלינו ביבוא מיוחד בחו"ל.
השירות ניתן ע"י צוות מיומן במיוחד בעלי ניסיון רחב מעל 10 שנות ניסיון.


חברת ניקיון מומלצת


 

ניקיון מסביב לשעון

טלפון - 0546868810

חברת ניקיון מסביב לשעון מספקת שירותי ניקיון ופוליש לכל סוגי המשטחים ומתמחה בניקיון לבית, למשרד וכן בהברקות ריצפה מיוחדות. ניקיון מסביב לשעון מספקת גם שירותי ניקיון שטיחים מקיף וזאת 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. אנו מבצעים את עבודתנו במהירות, בזריזות, ותוך התמקדות בעבודה ללא פשרות.

חברת ניקיון מומלצת
 

אחים לוי ניקיון ופוליש

טלפון - 072-221-4044

חברת האחים לוי מספקת שירותי ניקיון למגזר הפרטי והעסקי, החברה המונה צוות מיומן המתמחה בניקיון בתים לאחר שיפוץ וניקיון דירות חדשות וישנות, אנחנו ניתן לכם מענה אנושי 24 שעות ומחייבים לשירות ללא פשרות.

חברת ניקיון מומלצת
דף הבית טלפון